EN  TR  FA

تماس با ما

پیوستن به ما

پروژه های انجام شده

شرکتهای تحت حمایت

ماموریت

اهداف

درباره ما صفحه اصلی

 
 فاتحان عصر تدبیر یک مجموعه خصوصی  (VC FIRMS) می باشد که با سرمایه گذاری و مشارکت با صاحبان ایده و فناوری  ، شبکه ای  تجاری از شرکتهای چابک مبتنی بر دانش و فناوری را پدید آورده است این شرکت با به اشتراک گذاری داشته های مدیریتی ، علمی ، تجربی و سرمایه خود شبکه ای بزرگ و توانا را پدید آورده اند که به توسعه پایدار ، ثروت آفرینی و ایفای نقش در اقتصاد جهانی می اندیشد.

شبکه ما به واسطه مدیران با تجربه و کارآزموده و متخصصان جوان و دانشمند خود فعالیت گسترده ای را در 11 گروه کاری آغاز نموده و توانسته است قدمهای خوبی را در مدت اندک فعالیت بردارد.

 ما با طراحی نقشه راه ، ایجاد و گسترش اولیه، توسعه و مدیریت کسب و کارهای مبتنی بر دانش و سرمایه گذاری لازم موفق شده ایم حضوری فعال را در بازارهای جهانی به خصوص بازارهای تکنولوژی و فناوریهای نوین داشته باشیم.

ما به عنوان بخش خصوصی حرکتی بزرگ را در شناسایی و سرمایه گذاری در شرکتهای متوسط انجام میدهیم و به بهترین و درخشانترین وجه کسب و کارهای تخصصی را راه اندازی می نمائیم کسب و کارهایی که می توانند در شبکه تجاری ما مفید باشند.

ما همواره به عنوان یک سرمایه گذار خطر پذیر به دنبال طرحها و ایده های جدید هستیم طرحهایی که اطمینان داریم آینده ازآن آنهاست.

هلدینگ ما با ارائه تجربه ، گسترش ارتباطات ،آموزش و پشتیبانی تخصصی ،موجبات دسترسی شرکتها ، سازمانها و نهادهای مختلف داخلی و خارجی را به کالاها و خدمات تخصی فراهم می آورد.

ما در حال حاضر در فیلدهای زیر فعال هستیم :

1 - فناوری اطلاعات  و ارتباطات

2-پزشکی و تجهیزات پزشکی

3-پژوهش ، فناوری و تجاری سازی

4-گردشگری

5- معادن و فلزات

6-حمل و نقل

7-انرژی های نوین ، نفت و گاز

8-کشاورزی و امور دامی

9-امور زیر بنایی ، راه و ساختمان

10-صنایع غذایی

11-مطبوعات ، رسانه و تبلیغات

 

 

>> درباره ما

>>چشم انداز

>>اهداف

>>ماموریت ها

>>شبکه مدیران و مشاوران

>> سخن مدیر عامل

>>گالری تصاویر

>> دانلود بروشور

 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به فاتحان عصر تدبیر -1393