EN  TR  FA

تماس با ما

پیوستن به ما

پروژه های انجام شده

شرکتهای تحت حمایت

ماموریت

اهداف

درباره ما صفحه اصلی

 
 فلسفه وجودی ما طراحی نقشه راه ، ایجاد و گسترش اولیه، توسعه و مدیریت کسب و کارهای مبتنی بر دانش و حضور در بازارهای جدید داخلی و خارجی می باشد

ما به عنوان بخش خصوصی حرکتی بزرگ را در شناسایی و سرمایه گذاری در شرکتهای متوسط انجام میدهیم و به بهترین و درخشانترین وجه کسب و کارهای تخصصی را راه اندازی می نمائیم کسب و کارهایی که می توانند در شبکه تجاری ما مفید باشند

هلدینگ ما با ارائه تجربه ، گسترش ارتباطات ،آموزش و پشتیبانی تخصصی ،موجبات دسترسی شرکتها ، سازمانها و نهادهای مختلف داخلی و خارجی را به کالاها و خدمات تخصی فراهم می آورد.

در همین راستا با توجه به اهداف ، استراتژیها و چشم انداز تعریف شده در سطح کلان ما همواره به گسترش کسب و کارهای مبتنی بر دانش می اندیشیم.

هلدینگ ضمن حمایت از شرکتهای زیر مجموعه خود به عناوین مختلف و با توجه به نیاز هر شرکت در مقاطع مختلف ، حاضر به همکاری ، مشارکت ، سرمایه گذاری و خرید سهام شرکتهای دانش بنیان و با تکنولوژیهای بالا می باشد.

ما در کنار سرمایه گذاریهایمان ، داشته هایی را نیز داریم که حاضر به مذاکره و انجام پروژه های مشترک با سایر شرکتها هستیم.

اندیشه ما ثروت آفرینی از طریق علم و تدبیر است ما به علم خود بیشتر از دارائیهایمان می بالیم و معتقد هستیم که در دنیای امروزی ثروتی بالاتر از دانش نیست.

ما از شرکتها ، صاحبان ایده و تکنولوژی که تمایل به همکاری دارند با آغوش باز استقبال می کنیم.

 

>> درباره ما

>>چشم انداز

>>اهداف

>>ماموریت ها

>>شبکه مدیران و مشاوران

>> سخن مدیر عامل

>>گالری تصاویر

>> دانلود بروشور

 
             
 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به فاتحان عصر تدبیر -1393