EN  TR  FA

تماس با ما

پیوستن به ما

پروژه های انجام شده

شرکتهای تحت حمایت

ماموریت

اهداف

درباره ما صفحه اصلی

 

 هر کسب و کار جدید برای شکل گیری به چهار رکن اساسی ایده (جدید) ،تیم خوب ، محصول و سرمایه گذار نیاز دارد و نبود هم کدام از این رکن ها موجب از هم پاشیدن کسب و کار یا عدم موفقیت آن می گردد.

در دنیای امروز که نوآوری و شکوفایی پایه اصلی شرکتهای موفق می باشد متاسفانه عمر تکنولوژی بسیار کوتاه شده و صاحبان ایده و تکنولوژی که موفق به تجاری سازی طرح خود نشوند به زودی از بین می روند.

ایجاد یک کسب و کار در دنیا از مدلهای استانداردی تبعیت می نماید که این استانداردها نهادینه گردیده است اما در کشور ما به دلیل نوپا بودن بحث دانش بنیان بسیاری از صاحبان ایده ها و فناوریها حاضر به قرار گرفتن در این چارچوب های جهانی و تعریف شده نیستند و متاسفانه فکر می کنند که به تنهایی می توانند مسیر پر شیب موفقیت در کسب و کار را بپیمایند این در حالی است که بنا به گفته بسیاری از صاحب نظران حوزه فناوری ، تولید نمونه محصول در مراکز رشد و پارک های علم و فناوری تنها 30 درصد از مسیر ایجاد یک کسب و کار جدید است.

مدیران فاتحان عصر تدبیر با تجربه چندین ساله در  ایجاد کسب و کارهای موفق مبتنی بر فناوری، گروهی را گرد هم آورده اند که به مسیر کسب و کارها کاملا آشنا بوده و آماده همکاری با صاحبان ایده و فناوری می باشد.

هدف ما در این مسیر مشارکت با صاحبان ایده و فناوری و به اشتراک گذاشتن سرمایه ، تیم مدیریتی و فنی جهت ساخت یک محصول خوب و حضور و دوام در بازار است.

در این راه ما هم از سرمایه پذیران و هم از سرمایه گذاران به صورت محدود استفاده می نمائیم و اطمینان داریم که راهی را که شروع کرده ایم به کمک خداوند متعال به سرانجام خواهیم رساند و در این راه نیز موفق خواهیم شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>>  چرا فاتحان عصر تدبیر

>> پیوستن به ما

>> معرفی طرحها و ایده ها و پروژه ها

>> معیارهای طرحهای سرمایه پذیر و پروژه ها

>> انواع مشارکت در طرحها و ایده ها

>> فرآیند ارزیابی و مشارکت

 

 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به فاتحان عصر تدبیر -1393